O nas - EKOstudent - najbardziej zielony projekt SGH
10185
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-10185,edgt-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hudson-ver-1.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

O nas

ZRZESZENIE STUDENTÓW POLSKICH SGH

Najstarsza organizacja działająca w Szkole Głównej Handlowej

Zrzeszenie Studentów Polskich SGH (ZSP SGH) to jedna z najstarszych organizacji studenckich działających w Szkole Głównej Handlowej. Jest to społeczność, w której panuje rodzinna atmosfera, a każdy z członków może rozwinąć swoje pasje. ZSP bardzo ceni sobie różnorodność, dlatego organizuje projekty zarówno o tematyce biznesowej, jak i lifestylowej.

 

Dzięki ZSP przez lata zawiązało się wiele cennych przyjaźni. Mimo że organizacja liczy ponad 200 członków, nikt nie jest anonimowy! Dzięki częstym spotkaniom, imprezom do białego rana i wspólnym wyjściom kulturalnym wszyscy się znają. ZSyPowicze razem uczą się do sesji, jeżdżą na festiwale muzyczne, szusują po stokach narciarskich, oglądają mecze i spędzają słoneczne dni nad Wisłą. No i najważniejsze – Zawsze Sobie Pomagają!